Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
PunchRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 1.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0