Titles you rated
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0