Titles you rated
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Jail BreakersRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0