Titles you rated
UsRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.0
The PredatorRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
AvatarRated ★ 2.5
The EqualizerRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
ItRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.0
VengeanceRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.0
Brotherhood of the WolfRated ★ 2.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.0
Judge DreddRated ★ 2.0