Titles you rated
Ash vs Evil DeadRated ★ 4.0
Ash vs Evil DeadRated ★ 4.0- Baki Season 1: Part 2Rated ★ 5.0
Baki The Great Raitai Tournament SagaRated ★ 5.0
Baki Season 1: Part 1Rated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Kengan Ashura Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0