Movies
Ratings
165
Hallam FoeRated ★ 4.5
Finding Mr. RightRated ★ 1.0
NoodleRated ★ 3.0
The Edge of HeavenRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 5.0
AmourRated ★ 4.5
Come Rain, Come ShineRated ★ 3.0
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 3.0
Kids ReturnRated ★ 2.5
FireworksRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
The OrphanageRated ★ 4.0
BeginnersRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
M. ButterflyRated ★ 3.0
No RegretRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0