Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5