Movies
Ratings
86
The Beauty InsideRated ★ 2.5
An EducationRated ★ 3.0
The Science of SleepRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
WombRated ★ 3.0
MalenaRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
NeighborsRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0