Movies
Ratings
419
CycloRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 1.0
The Lego Batman MovieRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 2.0
CubeRated ★ 3.0
Tomb RaiderRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 2.0
Kick the MoonRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 2.0
Starship TroopersRated ★ 2.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5