Titles you rated
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 2.5
White ChristmasRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0