Titles you rated
SignalRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
Pippi LongstockingRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.5
BigRated ★ 1.0