Titles you rated
ObsessedRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0