Titles you rated
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 3.5
A Christmas CarolRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
Jail BreakersRated ★ 3.5