Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Running PointRated ★ 3.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.5
Love Alarm Season 2Rated ★ 3.0
Love AlarmRated ★ 3.5
Surviving Summer Season 2Rated ★ 3.0
Surviving Summer Season 1Rated ★ 3.0
Ready, Set, LoveRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 5.0
From ScratchRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Dash & LilyRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5