Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.5
TangledRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.0