Movies
Ratings
300
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0- WishRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
The TerminatorRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 2.5