Movies
Ratings
319
Minority ReportRated ★ 4.5
StealthRated ★ 3.0
Wrong Turn 6: Last ResortRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
BlindRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.5
The Passion of the ChristRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5