Titles you rated
Beyond the BarRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&B Season 2Rated ★ 3.0
- 대결! 팽봉팽봉Rated ★ 3.0
- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
The WitchRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- 무쇠소녀단Rated ★ 4.0
- 니돈내산 독박투어Rated ★ 3.0
Youn's Unexpected JourneyRated ★ 3.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5