Movies
Ratings
521
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.5
Seducing Mr. PerfectRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.5
Dachimawa LeeRated ★ 1.5