Titles you rated
Lovers of HaeundaeRated ★ 2.5
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 4.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.5
The Scale of ProvidenceRated ★ 4.0
Dr. FrostRated ★ 3.0
Assorted GemsRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
- You Are My DestinyRated ★ 3.5
Lights and ShadowsRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 4.0
Run, Jang MiRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 4.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 4.0
Rascal SonsRated ★ 4.0