Series
Ratings
235
Alien: EarthRated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5