Movies
Ratings
30
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0