Titles you rated
OkjaRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.5
MasterRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
FrankenweenieRated ★ 3.5
BeetlejuiceRated ★ 4.0