Movies
Ratings
438
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 3.0
Into the WoodsRated ★ 2.5- Sherlock HolmesRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 2.5
ImmortalsRated ★ 2.0
ObsessedRated ★ 2.5
Sea FogRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5