Series
Ratings
47
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0