Movies
Ratings
178
Captain MarvelRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Door LockRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0