Titles you rated
If OnlyRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.5- Tales of the UnusualRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0