Titles you rated
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
TwilightRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0