Movies
Ratings
161
TitanicRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
A Long VisitRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
BeastlyRated ★ 4.0
Hotel for DogsRated ★ 4.0
A Wedding InvitationRated ★ 5.0
StreetDance 2Rated ★ 5.0
Ice PrincessRated ★ 4.0
Millennium ActressRated ★ 2.0
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 2.0
Two Weeks NoticeRated ★ 3.0
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 2.0
StreetDance 3DRated ★ 5.0