Titles you rated
EquilibriumRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.5
The Green MileRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0- BlackRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0