Series
Ratings
38
Bad GuyRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Secret GardenRated ★ 3.5- たったひとつの恋Rated ★ 0.5