Titles you rated
Tone-Deaf ClinicRated ★ 0.5
TyphoonRated ★ 2.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 1.0
Last HolidayRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 2.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.0
The Legend of 1900Rated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
Battlefield HeroesRated ★ 2.0
Running ManRated ★ 1.0
Shallow HalRated ★ 2.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.0
My Boss, My HeroRated ★ 0.5
Fortune SalonRated ★ 0.5
Love So DivineRated ★ 1.0
Ghost HouseRated ★ 1.0- Highway StarRated ★ 1.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
Murder, Take OneRated ★ 1.0