Titles you rated
MissingRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0