Titles you rated
She is WowRated ★ 2.0
What's Up?Rated ★ 1.0
Cheer Up!Rated ★ 2.0
The Superman AgeRated ★ 1.5
MisaengmulRated ★ 1.5
My Precious ChildRated ★ 3.0
My Daughter the FlowerRated ★ 3.0
Be ArrogantRated ★ 1.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 1.5
Sharp1Rated ★ 2.5- You Are My DestinyRated ★ 1.5
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 1.5
First Wives' ClubRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 1.5
EXO Next DoorRated ★ 1.5
LuciferRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5