Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.0
UpRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 1.5
ArrivalRated ★ 4.5