Titles you rated
- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5- Queer as Folk Season 5Rated ★ 4.5
- Queer as Folk Season 3Rated ★ 4.5
- Queer as Folk Season 4Rated ★ 4.5
- Queer as Folk Season 2Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0- The New NormalRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 5.0- Queer as Folk Season 1Rated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 0.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0