Movies
Ratings
20
The Fault in Our StarsRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
MegamindRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 1.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0