Series
Ratings
235
Que Sera, SeraRated ★ 2.0
Tokyo DogsRated ★ 1.0
Royal PainsRated ★ 3.0
When I Was The PrettiestRated ★ 4.5- Fairy CommiRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 2.0- Brilliant LegacyRated ★ 1.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 3.0- Flames of DesireRated ★ 0.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 2.0
- GokusenRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
JinRated ★ 2.0
JinRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 1.5