Movies
Ratings
13
The IntouchablesRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0