Titles you rated
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0