Series
Ratings
79
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 2.5
BigRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 5.0