Movies
Ratings
276
Green BookRated ★ 5.0
MoonfallRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Single in SeoulRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
No Hard FeelingsRated ★ 3.5
The Invention of LyingRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0