Titles you rated
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
A Time to KillRated ★ 3.5
Nintama Rantaro the Movie: The Dokutake Ninja Team's Strongest StrategistRated ★ 3.0
A Monster CallsRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
Ballad of a SoldierRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
FlowRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 2.0
Last MileRated ★ 3.0