Titles you rated
WickedRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
SleepRated ★ 1.0
SoulRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
For HorowitzRated ★ 2.5
CarolRated ★ 0.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
HerRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.5
My Nights Are More Beautiful Than Your DaysRated ★ 2.5