Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Awkward.Rated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
HealerRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0