Movies
Ratings
454
Citizen of a KindRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.5
DangalRated ★ 4.5