Titles you rated
- 내일, 엄마가 없어Rated ★ 3.0
- Kaibutsu-kunRated ★ 0.5
Zettai KareshiRated ★ 4.0- Humanoid Monster, BemRated ★ 3.0
Game Development GirlsRated ★ 2.5
Earth Marble World TourRated ★ 4.5
Korea No.1Rated ★ 3.0
UncleRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Judge vs. JudgeRated ★ 2.5
Love AlarmRated ★ 3.0- The CravingsRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
Old Enough! Season 1Rated ★ 5.0
Summer StrikeRated ★ 4.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 5.0
- RNARated ★ 5.0
AmachanRated ★ 4.0