Titles you rated
Back to the FutureRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
BraveRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5