Movies
Ratings
34
The IslandRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0