Titles you rated
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 1.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 2.5
Two MothersRated ★ 1.0
TriangleRated ★ 2.5
The King of DramasRated ★ 4.5
Waiting for LoveRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Man from the EquatorRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 1.5
Prince HoursRated ★ 1.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.5
Cunning Single LadyRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0